____________________

Oстанні фото:

___________________________
Радіо “Дзвони”

__________________________
ecumenicalcalendar.org.ua    
____________________


 

____________________
Вхід
Пароль | Запам'ятати

____________________

____________________
Храм Благовіщення Пресвятої Богородиці м.Городок

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) вважає великою трагедією події, які нині відбуваються на Сході України.

“Ці події, які відбуваються, це велика трагедія, тому що кожного дня ми чуємо про нові жертви. Ми не маємо права звикнути до вбивств. Ми не маємо права сприймати повідомлення про смерть через призму статистики, тому що за кожною вбитою особою — чи то військовослужбовець, чи то мирний житель Луганська чи Донецька — стоїть особа, стоїть драма сім’ї, рідних і близьких”, — сказав він на брифінгу в Івано-Франківську.

За словами Блаженнішого Святослава, “ми не маємо права складати рук і спокійно сприймати цю інформацію”, потрібно робити все, щоб зупинити кровопролиття.

“Як це зробити? Ми сьогодні не маємо простого рецепту. На складні питання немає простих відповідей. Але ми, як християни, ми молимося. І ми відчуваємо силу тої молитви. І ми відчуваємо, як за тих останніх півроку Господь Бог нас вислуховує”, — відзначив глава УГКЦ.

При цьому він звернув увагу на ті надзвичайні події, які відбулися в Україні.

“Господь Бог зумів складні ситуації швидко і дієво розв’язати. І тому ми, як християни, оцю трагедію поручаємо в руки Божі і виконуємо свій християнський обов’язок — молитви до Бога і служіння ближньому”, — зазначив глава УГКЦ.

Духовенство має сьогодні бути з українським військом, вважає предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук).

“Ми сьогодні звертаємося ще з двома такими закликами. По-перше, ми хочемо, щоби наше духовенство сьогодні було разом з нашим військом. Ми сьогодні відповідаємо на ці духовні запити, які мають наші військовослужбовці, і наші капелани були першими, які відбули з нашими солдатами в зону АТО”, — сказав він на брифінгу в Івано-Франківську,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на УНН..

За словами глави УГКЦ, нині кожна єпархія відправила своїх священиків на Схід, “які щонайменше по місяцю є разом з нашими військовослужбовцями, разом з ними ризикують своїм життям для того, щоб там їх окріпляти і духовно нести своє священиче служіння”.

З другого боку, продовжував він, церква просить, щоби українці не боялися захищати свою Батьківщину. “Бо ми знаємо, як ця часткова мобілізація, яка була оголошена нашим Президентом і Верховною Радою, по-різному була сприйнята. Але ми мусимо сьогодні захищати. За нас Україну ніхто не захистить”, — наголосив Блаженніший Святослав.

Він також торкнувся проблеми біженців зі Сходу.

“Ми маємо десятки тисяч біженців з Донбасу і ми мусимо їх приймати як братів і сестер. Ми не маємо права ділити сьогодні Україну на східняків і західняків. Ми не маємо права казати, хто більше, а хто менше має сьогодні захищати Україну. Ми сьогодні маємо дивитися на ці обставини суспільного життя очима християнської солідарності. Бо тільки у такий спосіб, як ми будемо разом, разом будемо єдині, я думаю, що і наша держава, і наше суспільство зможе подолати ті всі виклики, які сьогодні стоять перед нами”, — зазначив глава УГКЦ.

Актуально на сьогодні:


Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

 
Пасха
 

"«Ось Бог – моє спасіння! Я уповаю і не боюся, бо Господь моя сила й моя пісня, Він – моє спасіння!» (Iс. 12, 2)."

читати


____________________
____________________
Городок  

__________________________

наші друзі:
Відділ освіти Городоцької райдержадміністрації
____________________
Городок Онлайн
____________________
Архів статей:
Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
____________________

Адреса:
м. Городок
Львівська обл.
вул. Коцюбинського 5
Телефон: (098) 68-67-028
cerkvagorodok@gmail.com

НА ВЕРХ | Городоцькі оголошення | НА ВЕРХ

Copyright © 2013. All Rights Reserved.