___________________________
ecumenicalcalendar.org.ua    
____________________
Вхід
Пароль | Запам'ятати

____________________

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Найвищою цінністю є гідність особи та її життя. Найвищою суспільною цінністю є мир, який стоїть на сторожі цієї гідності. Не перемир’я, а справжній мир, який виходить із нутра самого суспільства і є його фундаментальною складовою. Тому нам усім потрібно будувати мир, робити все, що ми можемо, для того щоб мир був тривалим і міцним.
Про це для Департаменту інформації, коментуючи останні трагічні події в Києві, сказав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

 Саме тому, зазначив Глава УГКЦ, вчора Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій висловила свою готовність бути будівниками миру. «ВРЦіРО готова включитись всіма доступними засобами до відновлення миру в нашій країні», – ідеться у Заяві ВРЦіРО з приводу ескалації насильства в Києві.


«Церква завжди засуджує насильство, яке виходить з будь-якої сторони, кожного, хто сягає рукою по зброю. Особливо небезпечними є заклики до збройної боротьби в сучасних обставинах. Особливо гостро потрібно засудити тих, хто сьогодні стріляє по беззбройних людях, і тих, хто віддає подібні злочинні накази», – зазначив Предстоятель УГКЦ. Він додав: Церкви перебувають зі своїм народом на Майдані Незалежності у Києві тому, що вони вийшли на мирний процес. «Церква засуджує всі заклики до насильства, бо вони суперечать Божому закону і євангельським істинам», – пояснив Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ наголосив, що у всіх цих трагічних подіях потрібно зберігати гідність кожного людського життя: «Кожна людина, незалежно від того, з якого боку барикад вона стоїть, є Божою дитиною. Ніхто не може приймати рішення про те, щоб жертвувати людськими життями».

Департамент інформації УГКЦ

Актуально на сьогодні:


Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

 
Пасха
 

"«Ось Бог – моє спасіння! Я уповаю і не боюся, бо Господь моя сила й моя пісня, Він – моє спасіння!» (Iс. 12, 2)."

читати


____________________
наші друзі:
____________________
Городок  

__________________________

____________________
Архів статей:
Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
____________________
____________________
____________________


 

Адреса:
м. Городок
Львівська обл.
вул. Коцюбинського 5
Телефон: (097) 0016-003
cerkvagorodok@gmail.com

НА ВЕРХ | Городоцькі оголошення | НА ВЕРХ

Copyright © 2013. All Rights Reserved.