___________________________
ecumenicalcalendar.org.ua    
____________________
Вхід
Пароль | Запам'ятати

____________________

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

20 липня 2014 р. у м. Городок Стрийської єпархії УГКЦ у рамках заходів «Відкритого університету», який реалізовує Комісія УГКЦ Справедливість і Мир в Україні, відбулася зустріч при парафії монастирського комплексу Преображення Господнього.

 

 

Учасники, яких було близько 60 осіб, мали можливість спільно розглянути та подискутувати на актуальні питання сьогодення, серед яких сучасний суспільно-політичний стан в Україні та можливість реалізації духовних практик в умовах сьогодення. Доповідачем був заступник голови Комісії УГКЦ Справедливість і Мир о. Олег Лука.

Захід розпочався зі спільного Молебню до Пресвятої Богородиці та представлення настоятелем місцевої преображенської парафії та монастирського комплексу о. Тарасом Цікалом можливості запровадження систематичних ініціатив комісії в цьому місті. Після цього відбулося відкрите обговорення на тему: «Сучасний суспільно-політичний стан в Україні. Участь християн».

Доповідач о. Олег Лука зосередив увагу на духовних практиках у наш час, а саме: молитвах, Святих Тайнах, їхньому розумінні у святоотцівській традиції та способі їхнього практикування сьогодні як умові реальної та конструктивної участі в суспільному та парафіяльному житті громади. «Особисті ініціативи християн, які знаходять погодження хоча б у кількох осіб, здатні приносити великі плоди. Так, парафіяльні ініціативи зі збору харчів, необхідних засобів для допомоги українським військовослужбовцям та потерпілим від подій на Сході України, які зазвичай розпочинаються із 2-3 активних парафіян, - свідчення можливості, реалізації та досягнення результативних суспільних справ. Корінь цього - духовні засади із виявом єдності, солідарності, любові до ближнього, відповідальності», – зауважив заступник голови Комісії УГКЦ Справедливість і Мир. Спільний обмін думками та досвідом став початком для подальших заходів та ініціатив Комісії УГКЦ Справедливість і Мир у Городку.

 

Інформаційна служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

Актуально на сьогодні:


Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

 
Пасха
 

"«Ось Бог – моє спасіння! Я уповаю і не боюся, бо Господь моя сила й моя пісня, Він – моє спасіння!» (Iс. 12, 2)."

читати


____________________
наші друзі:
____________________
Городок  

__________________________

____________________
Архів статей:
Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
____________________
____________________
____________________


 

Адреса:
м. Городок
Львівська обл.
вул. Коцюбинського 5
Телефон: (097) 0016-003
cerkvagorodok@gmail.com

НА ВЕРХ | Городоцькі оголошення | НА ВЕРХ

Copyright © 2013. All Rights Reserved.