____________________

Oстанні фото:

___________________________
Радіо “Дзвони”

__________________________

ecumenicalcalendar.org.ua    
____________________


 

____________________
Вхід
Пароль | Запам'ятати

____________________

____________________
Храм Благовіщення Пресвятої Богородиці м.Городок

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

“Множество согрішень наших є перед Тобою, Господи. Але Ти, яко щедрий і милостивий, помилуй нас по великій милості Твоїй”...

Просимо Господа Бога, щоб у час св. Великого посту відкрив нам двері свого милосердя і своєї любові. Щоб у той час, який ми сьогодні переживаємо, Господь Бог дав нам ласку пробачити багато вчинків лукавих наших”.

Час покаяння – це час особливішої ласки Божої, коли Господь Бог хоче промовити до нашого серця, до нашої душі. І тому є так важливо, щоби в час посту ми ще і ще раз переглянули своє життя. Нерідко так виходить, що читаючи Хресну дорогу, розважаючи терпіння і смерть Божого Сина, ми бачимо Юду Іскаріота, апостолів, бачимо ту ситуацію, в якій був Ісус. Вже сформовані відповіді на давно задані питання. Хто зрадив Христа? Кажемо: “Юда Іскаріотський”. Хто розп’яв Ісуса? – Римські солдати. Хто кричав: Розпни Його!? – Народ жидівський. Хто бичував Його? – Вояки. Хто видав на смерть? – Первосвященики жидівського народу. І на тому все.

Отже дивимось на муки і терпіння Ісуса Христа як на історичну подію, що відбулася 2000 років тому. Це ніби давнє минуле. Але історія Ісуса з Назарета не закінчилася. Бо завжди є Юди Іскаріотські, учні, які сплять і ховаються, ті, що кричать: “Розпни Його!” Завжди є ті, які бичують Його, плетуть вінок із тернини і накладають на Його голову. Так буде завжди: від початку смерті Христа і до останньої людини, яка житиме на Землі.

Отже, Голгофта – це не минуле, а теперішнє, це – реальність нашого часу. І тут кожен із нас повинен себе запитати: “А хто я є? Ким я є в тій історії людського роду? Чи я належу до тих учнів, які спали в Оливному саду, бо сон був миліший за чування? Чи я належу до тих, які сьогодні кажуть: “Розпни Його!” а можливо ми є на взір апостола Івана…готові до самого кінця слідувати за христом, незважаючи ні наякі погрози, насміхання, труди чи терпіння!?

Амінь.

о.Михайло

Актуально на сьогодні:


Заклик Синоду Єпископів продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні

 
Пасха
 

"«Ось Бог – моє спасіння! Я уповаю і не боюся, бо Господь моя сила й моя пісня, Він – моє спасіння!» (Iс. 12, 2)."

читати


____________________
____________________
Городок  

__________________________

наші друзі:
Відділ освіти Городоцької райдержадміністрації
____________________
Городок Онлайн
____________________
Архів статей:
Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
____________________

Адреса:
м. Городок
Львівська обл.
вул. Коцюбинського 5
Телефон: (098) 68-67-028
cerkvagorodok@gmail.com

НА ВЕРХ | Городоцькі оголошення | НА ВЕРХ

Copyright © 2013. All Rights Reserved.